Udemy İndirim Kuponları




10 Ekim 2019 itibari ile Udemy kupon politikasını değiştirdi. Yeni politikalara göre aşağıda her bir eğitimime  uygun bir fiyattan kayıt olabileceğiniz linkleri veriyorum.  Daha önce Udemy’ye kayıt olduysanız indirim kuponları geçerli olmayabilir.

Cisco CCNA 200-125 Eğitimi https://www.udemy.com/course/cicso-ccna-200-125-egitimi/?referralCode=5F28A4CBC7AD121E36E7

Ağ Güvenliği (CCNA Security) Eğitimi  https://www.udemy.com/course/ag-guvenligi-ccna-security-egitimi/?referralCode=9E69D05F4DF447FE210F

Adım Adım Packet Tracer Uygulamaları | 35 Günde 35 Uygulama https://www.udemy.com/course/adm-adm-packet-tracer-uygulamalar-35-gunde-35-uygulama/?referralCode=82D8A914C81A693656F3

Cisco Switch Security- 2.Katman Ağ Güvenliği https://www.udemy.com/course/cisco-switch-security-2katman-ag-guvenligi/?referralCode=14C9D14F1B7AE92B3990

Cisco Switching Eğitimi https://www.udemy.com/course/cisco-switching-egitimi/?referralCode=406D5924C2B12F3C80D5

Herkes İçin Siber Güvenlik Eğitimi https://www.udemy.com/course/herkes-icin-siber-guvenlik-egitimi/?referralCode=11C070D3BE0229A7B03E

Herkes İçin Network Eğitimi https://www.udemy.com/course/herkes-icin-siber-guvenlik-egitimi/?referralCode=11C070D3BE0229A7B03E

Nmap İle Ağ Keşfi-En Çok Kullanılan Etik Hacking Aracı https://www.udemy.com/course/nmap-ile-ag-kesfi-en-cok-kullanlan-etik-hacking-arac/?referralCode=C65D8BF3B522DD3DDA6D

GNS3 İle CCNA R&S Uygulamaları https://www.udemy.com/course/gns3-ile-ccna-lab-videolar/?referralCode=A2277AC9A7E117AFA622

GNS3 101 Eğitimi https://www.udemy.com/course/gns3-101-egitimi/?referralCode=8FF152E206C3C05DAC25 

Kali ile Penetrasyon Testleri Eğitimi https://www.udemy.com/course/kali-ile-temel-network-penetrasyon-testleri/?referralCode=7217621E0827C93F85FA

Ubuntu Linux Terminal Komutları Eğitimi https://www.udemy.com/course/linux-terminal-komutlari/?referralCode=E0467D0E3327E4D4F15E

Berqnet Firewall Eğitimi https://www.udemy.com/course/berqnet-firewall-egitimi/?referralCode=8BADCF1DA6BE142BA4F7

 

 

 

 

 

 




İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*