Hizmetlerim

Freelance olarak IT destek, danışmanlık, eğitmenlik, eğitim koçluğu, sosyal medya danışmanlığı ve içerik editörlüğü yapıyorum. Size sunabileceğim hizmetler;

Bireysel ve Kurumsal Eğitim Hizmetleri:

Cisco CCNA eğitimi almak veya kurumunuzda bu alanda eğitim vermemi istiyorsanız iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Kurumsal firmalarda eğitim için saat ücretim bireysel eğitimlerde 540, kurumsal eğitimlerde 660 TL’dir. Güncel ücretler için lütfen mail yazınız.

Uzaktan Cisco CCNA Eğitimi:

Bulunduğunuz şehirde CCNA eğitimi alacak bir kurum yoksa veya mesai saatleriniz uymuyorsa, uzaktan eğitim yöntemi ile CCNA  eğitimi alabilirsiniz. Katılımcılara özel belirlediğimiz ders müfredatı ve planı ile siz de CCNA olun. Güncel ücretler için lütfen mail yazınız.

CCNA Eğitim Koçluğu:

2011 yılından beri yazdığım yazılarla, çektiğim videolarla binlerce kişiye CCNA sınavı konusunda ÜCRETSİZ danışmanlık yaptım. Yine aynı kapsamda e-posta ile ulaşan herkese en kısa zamanda cevap yazmaya çalıştım. CCNA eğitimi ve sınavı hakkında sormak istediklerinizi her zaman bana sorabilirsiniz.

İçerik Editörlüğü:

2003-2004 yıllarında PCnet ve BYTE dergilerinde ve bazı İnternet sitelerinde freelance olarak  teknoloji odaklı makaleler yazmıştım. Son 5-6 senedir hem kendi web sitelerim hem de bazı İnternet siteleri için yazılar yazıyorum. % 100 özgün yazdığım kimi zamanda çeviri yaptığım makale hizmetinin 100 kelimesi 50 TL’dir. Güncel ücretler için lütfen mail yazınız.