Udemy Cisco CCNA 200-301 Eğitimi

Cisco CCNA sertifikası bilişim sektöründe en çok ilgi ve kabul gören sertifikaların başında gelmektedir. Her ne kadar isminde Cisco kelimesi geçse de, Cisco markasına özel protokollerin dışında ağ temelleri, tcp/ip, ip adresleme, alt ağlara bölme, nat-pat, vlan vb. gibi bir çok temel konuları kapsamaktadır.

Bu eğitimde teorik bilgilerin yanında Cisco tarafından geliştirilen Packet Tracer programı ile birçok uygulama gerçekleştireceğiz. Yani az slaytlı bol uygulamalı bir eğitim sizi bekliyor.

Bu eğitimi alarak sadece Udemy üzerinden bir eğitim almanın yanında mesaj sistemi üzerinden sınav koçluğu hizmetini de ücretsiz alacaksınız.

Eğitimin son bölümünde sınavda çıkabilecek örnek soruların çözümlerini bulacaksınız.

Udemy’in En Çok Satan Cisco  CCNA 200-125 Eğitimine   sadece 27,49 TL’ye kayıt olabilirsiniz. (Lütfen  linki gizli pencerede açınız.)

 

 

5 yorum

  1. merhaba ben gökhan bilgisayar teknik servis işleri ile ugrasıyorum kendimi biraz geliştirme ihtiyacı duydum ve tesadüfen ağ yöneticiliğinin t. kitabınız ile karsılastım okudum ama ilk biraz bilgi eksikliğim vardı ve biraz daha giriş olabilecek Cisco Switching Eğitimi kursunuzu satın aldım belki inanmazsınız ama insan gülsünmü aglasın mı bilmiyorum böylesine bilgi tecrübe ve güzel bir eğitim 25 tl. sonrasında da alınabilecek eğitimlerde bir para degil meslek iş ögretiyor yeterki insan çalıssın emek versin ter döksün ve pes etmeden devam etsin iyi bir bilgiye sahip olur size çok ama çok tesekkür ediyorum iyi çalısmalar

      • cemal bey herkesin hakkını teslim etmek lazım suan cnna100-125 + ccna güvenlik eğitiminide aldım ama ilk cnna 100 -125 bittikten sonra ccna güvenlik eğitimine gecicem. Gercekten bu konular hakkında bilgi sahip olup güzel işler yapılabilir yeterki iyi eğitim ve bol çalısma ve azim olsun. insallah kısa zamanda iyi bir bilgiye sahip olurum. çalısmaya devam ediyorum u-demy eğitimlerinizle kendinize iyi bakın iyi çalısmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*